ثبت سفارش
تعداد
عنوان
درباره ما


گروه بازرگانی آسان پایپ با بهره گیری بیش از 10 سال تجربه و فعالیت ارزنده در زمینه فروش و پخش لوله و اتصالات ساختمانی و دارا بودن نمایندگی از تولیدکنندگان برجسته داخلی مجموعه ای از مطلوب ترین  و با کیفیت ترین کالاها و اجناس را در زمینه لوله و اتصالات فراهم نموده و با ذخیره مناسبی از کالا همواره آماده ارائه خدمت میباشد.

 

    چرا ما انتخاب شما خواهیم بود ؟


ارتباط مستقیم با مشتریان به ما این اجازه را می دهد تا نیازهای آنها را بهتر و سریعتر شناسایی کرده و بر اساس این نیازها بهترین خدمات را ارائه نماییم.


    • مناسب ترین قیمت ( ارائه بیشترین تخفیف )


یکی از فواید شناخته شده فروش مستقیم ، توانایی فروش محصولات با ارائه بیشترین تخفیف است شما با خرید از ما این امکان را خواهید داشت تا محصولات خود را با صرف کمترین هزینه تهیه نمایید.


    • مرجوع اجناس اضافی 


یکی از دغدغه های شما همیشه عودت اجناس مازاد می باشد . ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم تا پس از اتمام کار ، لوله و اتصالات مازاد را مرجوع کرده مبلغ پرداختی خود را بدون کسورات دریافت نمایید.

 

   • پرداخت وجه پس از دریافت کالا

 

ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم تا بعد از دریافت کامل محصولات و تایید شما از نظر مارک و تعداد درخواست داده شده ، وجه آن را بپردازید.

 

    • سامانه فروش اینترنتی 


گروه بازرگانی آسان پایپ مفتخر است به اطلاع برساند موفق به راه اندازی تنها سایت تخصصی لوله و اتصالات با امکان دریافت بروز ترین قیمت ها گردیده است .

 

WWW.ASANPIPE.COM