ثبت سفارش
تعداد
عنوان
قوانین و مقررات سایت فروشگاهی آسان پایپ

قوانین و مقررات سایت آسان پایپ

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند با گزینه فراموشی رمز عبور، رمز عبور جدید در خواست کند و همچنین کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است .

به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و  آسان پایپ هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد .

کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید از سایت را دارد .

شرايط فروش و خدمات پس از فروش کالاهای ارائه شده در بخش "جزئیات"  هر محصول مشخص گردیده است .

فرایند خرید از فروشگاه اینترنتی آسان پایپ، توسط کاربر به شرح ذیل میباشد :

ثبت نام در سایت

جستجو، بررسی و انتخاب کالای موردنظر (مشخصات کامل کالاها در بخش جزئیات محصول)

ثبت سفارش خرید

انتخاب نشانی یا وارد نمودن نشانی جدید ارسال کالا

انتخاب روش ارسال و پرداخت مبلغ خرید صورتحساب

بررسی کامل ثبت خرید و تکمیل نهایی خرید

اتصال به درگاه پرداخت اینترنتی جهت پرداخت وجه خرید 

در جهت افزایش سرعت و دقت در پردازش خرید از فروشگاه اینترنتی آسان پایپ و همچنین توسعه تجارت الکترونیکی تخفیف هایی جهت کاربرانی که پرداخت اینترنتی انجام می دهند در نظر گرفته شده است.

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از شرکت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین شرکت مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد .

خریدهایی که مبلغ آنها بیش از دویست هزار تومان باشد در محدوده شهری مشهد و برای سایر شهرهای کشور تا محل ارسال بار توسط  آسان پایپ به صورت رایگان ارسال می شود.تولید غیرقانونی- فروش و یا تجارت رسید کالا و خدمات که توسط شرکت ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود .

چنانچه حسب مورد به جای ایمیل از طریق پیام کوتاه و یا سند کاغذی استفاده شود در این صورت اسناد کاغذی و یا پیام کوتاه به جای پست الکترونیک اثری بر حقوق و تعهدات کاربر عضو ندارد .

  تمامی کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی  آسان پایپ، حسب مورد دارای مجوزهای لازم می باشد و آسان پایپ بر اصول و مقررات جمهوری اسلامی ایران پایبند است. لذا کاربران گرامی باید اصول اخلاقی را در گفتگوها، تبادلات نظرات، ارائه پیشنهادات و همچنین پیامهای ارسالی رعایت نمایند.

 آسان پایپ از کلیه اطلاعات کاربران عضو اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، (Backup) تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند